Dział administracji

Agnieszka Ulaczyk

Kierownik

tel. 58/743-23-77 

Patryk Richert

Główny Księgowy 

tel. 58/743-23-43

Adriana Kuchta

Aspirant pracy socjalnej

tel. 58/743-23-79

Karolina Okroj-Gronda

Referent ds. kancelarii

tel. 58/743-23-76

Marcin Singer

Informatyk

tel. 58/743-23-46

 

 

Dział pomocy środowiskowej

Katarzyna Kitowska

Starszy pracownik socjalny

Rejon:

Kamela

Kaplica

Piotrowo

Połęczyno

Sławki

tel. 58/743-23-75 

mail k.kitowska@somonino.pl

 

Barbara Kolka

Starszy specjalista pracy socjalnej

 

Domy Pomocy Społecznej

tel. 58/743-23-70 

mail b.kolka@somonino.pl

Grzegorz Miotk

Pracownik socjalny

 

Rejon:

Hopowo

Ramleje

Rąty

Rybaki

Wyczechowo

tel. 58/743-23-78 

mail g.miotk@somonino.pl

Barbara Piwka

Starszy pracownik socjalny

Rejon:

Borcz

Goręczyno

Ostrzyce

Starkowa Huta

tel. 58/743-23-74 

mail b.piwka@somonino.pl

Katarzyna Sikora

Pracownik socjalny

Rejon:

Egiertowo

Somonino

tel. 58/743-23-71 

mail k.sikora@somonino.pl

 

Hanna Król

Psycholog

 

Patrycja Kostka

Asystent rodziny

Roman Tusk

Asystent rodziny

 

Wiesława Żurawska

Opiekunka

 

Dział świadczeń rodzinnych

Wioletta Arendt

Inspektor ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Rejon:

Hopowo

Somonino

 

Fundusz Alimentacyjny

tel. 58/743-23-73 

mail w.arendt@somonino.pl

Ewelina Dobkowska

Inspektor ds. świadczeń rodzinnych

Rejon:

Borcz

Goręczyno

Ramleje

Rąty

Ostrzyce

Wyczechowo

 

Koordynacja świadczeń

tel. 58/743-23-72

mail e.dobkowska@somonino.pl

Elżbieta Raulin

Aspirant Pracy Socjalnej

 

Rejon:

Egiertowo

Kamela

Kaplica

Piotrowo

Połęczyno

Rybaki

Sławki

Starkowa Huta

 

Ubezpieczenia zdrowotne, emerytalne i rentowe

tel. 58/743-23-72

mail e.raulin@somonino.pl

 


Wytworzył:
Udostępnił:
Aneta Rychert
(2015-06-23 10:50:27)
Ostatnio zmodyfikował:
Marcin Singer
(2021-05-18 12:33:56)